Proč se stát agentem MoneyGramu

MoneyGram je mezinárodně respektovaná a známá značka - spojením s jejich značkou získá Vaše jméno na váze.

Poskytování služeb společnosti MoneyGram přinese synergický efekt - lidé poptávající převody peněz, budou též využívat Vaše další služby.

Vaše počáteční náklady jsou minimální – veškeré propagační materiály, školení, podporu i software zajišťuje společnost Hateras Transfer.

Velice rychlé „nastartování“ příjmu z poskytování služeb – již od prvního uskutečněného převodu prostředků Vám plyne jasně definovaný příjem.

Nízké poplatky za převody peněz – Společnost MoneyGram je největším konkurentem Western Unionu na světě. Zákaznická podpora, rychlost a spolehlivost transakcí jsou u MoneyGramu na stejné nebo lepší úrovni než u Western Union. MoneyGram má ovšem jednu obrovskou výhodu: má nižší poplatky než Western Union.

Hustá síť agentů – Společnost MoneyGram spolupracuje s bankami po celém světě – v Rusku je to Raiffaisen Bank, Sberbank nebo Rsbank, ve Vietnamu jsou to Vietcombank, Donga Bank, VIB a Saigonbank, na Ukrajině Ukrin Bank, Ukrgaz Bank, Ukr Exim Bank nebo Energo Bank. Kromě bank spolupracuje MoneyGram i s menšími agenty. Dohromady má MoneyGram na celém světě přes 300 000 spolupracujících agentů.

Nízké požadavky na vybavení agentů – Stát se agentem společnosti Hateras Transfer je velice jednoduché. Stačí mít k dispozici počítač s internetovým připojením, bankovní účet u kterékoliv banky v ČR a podepsanou smlouvu o zastoupení se společností Hateras Transfer.